|
Adana Demirspor
— Galatasaray
18:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Kasimpasa
— Samsunspor
27 Apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sivasspor
— Konyaspor
27 Apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Fenerbahce
— Besiktas
27 Apr 17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Hatayspor
— Istanbul Basaksehir
27 Apr 17:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Alanyaspor
— Istanbulspor
28 Apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Pendikspor
— Kayserispor
28 Apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Caykur Rizespor
— Ankaragucu
28 Apr 17:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Trabzonspor
— Gazisehir Gaziantep
28 Apr 17:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Fatih Karagumruk
— Antalyaspor
29 Apr 18:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Adanaspor
— Manisa
28 Apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
BB Erzurumspor
— Corum FK
28 Apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Boluspor
— Altay
28 Apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Giresunspor
— Sakaryaspor
28 Apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Goztepe
— Genclerbirligi
28 Apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Keciorengucu
— Umraniyespor
28 Apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Kocaelispor
— Bandirmaspor
28 Apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sanliurfaspor
— Eyupspor
28 Apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Tuzlaspor
— Bodrumspor
28 Apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Aliaga Futbol
— Kirikkalespor
27 Apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Hacettepe 1945
— Anadolu Universitesi
27 Apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Kartal Bulvarspor
— 1954 Kelkit Belediyespor
27 Apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sapanca Genclikspor
— Karsiyaka
27 Apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Turgutluspor
— Batman Petrolspor
27 Apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Darica G.Birligi
— Akhisar Belediyespor
27 Apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Kusadasispor
— Agrispor
27 Apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Tepecikspor
— Silivrispor
27 Apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Viven Bornova 1877
— 1922 Konyaspor
27 Apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Alanya Kestelspor
— Sultanbeyli Belediyespor
27 Apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Bursa Yildirim Spor
— Bergama Belediyespor
27 Apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Catalcaspor
— Tokat Belediye Plevnespor
27 Apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Nevsehir Belediye Spor
— Adana 1954
27 Apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Orduspor
— Siirtspor
27 Apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Ankara Keciorengucu U-19
— Altay U-19
27 Apr 10:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Bandirmaspor U-19
— Umraniyespor U-19
27 Apr 10:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Caykur Rizespor U-19
— Goztepe U-19
27 Apr 10:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Fatih Karagumruk U-19
— Genclerbirligi U-19
27 Apr 10:00
|
|||||||||||||||||||||||
|