Football
|
Ukraine Olympic Team
— Morocco Olympic Team
16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Uzbekistan Olympic Team
— Egypt Olympic Team
16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Israel Olympic Team
— Paraguay Olympic Team
18:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
New Zealand Olympic Team
— USA Olympic Team
18:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
France Olympic Team
— Guinea Olympic Team
20:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Japan Olympic Team
— Mali Olympic Team
20:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Real Madrid
— Atalanta
14 Aug 20:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Qarabag
— Lincoln Red Imps
30 Jul 17:00
|
1st Leg 2:0
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Fenerbahce
— Lugano
30 Jul 18:00
|
1st Leg 4:3
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Petrocub
— APOEL
30 Jul 18:00
|
1st Leg 0:1
| ||||||||||||||||||||||
|
|
Sparta Prague
— Shamrock Rovers
30 Jul 18:00
|
1st Leg 2:0
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
The New Saints
— Ferencvarosi
30 Jul 19:00
|
1st Leg 0:5
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Slovan Bratislava
— Celje
30 Jul 19:30
|
1st Leg 1:1
| ||||||||||||||||||||||
|
|
KI Klaksvik
— Malmo
30 Jul 19:45
|
1st Leg 1:4
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Rigas Futbola Skola
— Bodo / Glimt
31 Jul 18:00
|
1st Leg 0:4
| ||||||||||||||||||||||
|
|
Midtjylland
— UE Santa Coloma
31 Jul 18:15
|
1st Leg 3:0
| ||||||||||||||||||||||
|
|
Maccabi Tel Aviv
— FCSB
31 Jul 19:00
|
1st Leg 1:1
| ||||||||||||||||||||||
|
|
Partizan Beograd
— Dynamo Kyiv
31 Jul 19:00
|
1st Leg 2:6
| ||||||||||||||||||||||
|
|
Jagiellonia Bialystok
— Panevezys
31 Jul 19:30
|
1st Leg 4:0
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Dinamo Minsk
— Ludogorets Razgrad
31 Jul 19:45
|
1st Leg 0:2
| ||||||||||||||||||||||
|
|
Borac Banja Luka
— PAOK
31 Jul 20:00
|
1st Leg 2:3
| ||||||||||||||||||||||
|
|
Elfsborg
— Sheriff
01 Aug 18:00
|
1st Leg 1:0
| ||||||||||||||||||||||
|
|
Cercle Brugge
— Kilmarnock
01 Aug 19:00
|
1st Leg 1:1
| ||||||||||||||||||||||
|
|
Vojvodina
— Ajax
01 Aug 19:00
|
1st Leg 0:1
| ||||||||||||||||||||||
|
|
Drita
— Breidablik
30 Jul 16:00
|
1st Leg 2:1
| ||||||||||||||||||||||
|
|
Pyunik
— Struga Trim-Lum
30 Jul 17:00
|
1st Leg 1:2
| ||||||||||||||||||||||
|
|
Hamrun Spartans
— Ballkani
30 Jul 19:00
|
1st Leg 0:0
| ||||||||||||||||||||||
|
|
Decic
— Dinamo Batumi
30 Jul 20:00
|
1st Leg 2:0
| ||||||||||||||||||||||
|
|
Fehervar
— Sumqayit
31 Jul 18:00
|
1st Leg 2:1
| ||||||||||||||||||||||
|
|
Austria Wien
— Ilves Tampere
31 Jul 19:30
|
1st Leg 1:2
| ||||||||||||||||||||||
|
|
Spartak Trnava
— Sarajevo
31 Jul 19:30
|
1st Leg 0:0
| ||||||||||||||||||||||
|
|
Mornar
— Radnicki 1923
31 Jul 19:45
|
1st Leg 0:1
| ||||||||||||||||||||||
|
|
Astana
— Milsami
01 Aug 15:00
|
1st Leg 1:1
| ||||||||||||||||||||||
|
|
Ararat-Armenia
— Zimbru
01 Aug 16:00
|
1st Leg 3:0
| ||||||||||||||||||||||
|
|
Bravo Publikum
— Zrinjski
01 Aug 16:00
|
1st Leg 1:0
| ||||||||||||||||||||||
|
|
Ordabasy
— Differdange
01 Aug 16:00
|
1st Leg 0:1
| ||||||||||||||||||||||
|
|
Urartu
— Banik Ostrava
01 Aug 16:00
|
1st Leg 1:5
| ||||||||||||||||||||||
|
|
FCI Levadia
— Osijek
01 Aug 17:00
|
1st Leg 1:5
| ||||||||||||||||||||||
|
|
Paphos
— Zalgiris
01 Aug 17:00
|
1st Leg 1:2
| ||||||||||||||||||||||
|
|
Polissya Zhytomyr
— Olimpija Ljubljana
01 Aug 17:00
|
1st Leg 0:2
| ||||||||||||||||||||||
|
|
Sabah
— Maccabi Haifa
01 Aug 17:00
|
1st Leg 3:0
| ||||||||||||||||||||||
|
|
Transinvest
— Mlada Boleslav
01 Aug 17:00
|
1st Leg 0:2
| ||||||||||||||||||||||
|
|
Paide Linnameeskond
— Stjarnan
01 Aug 17:30
|
1st Leg 1:2
| ||||||||||||||||||||||
|
|
Progres Niedercorn
— Djurgardens
01 Aug 18:00
|
1st Leg 0:3
| ||||||||||||||||||||||
|
|
Sliema Wanderers
— Noah
01 Aug 18:00
|
1st Leg 0:7
| ||||||||||||||||||||||
|
|
Torpedo Kutaisi
— Omonia Nicosia
01 Aug 18:00
|
1st Leg 1:3
| ||||||||||||||||||||||
|
|
Tromso
— KuPS
01 Aug 18:00
|
1st Leg 1:0
| ||||||||||||||||||||||
|
|
Universitatea Craiova
— Maribor
01 Aug 18:00
|
1st Leg 0:2
| ||||||||||||||||||||||
|
|
Cherno More
— Hapoel Be'er Sheva
01 Aug 18:30
|
1st Leg 0:0
| ||||||||||||||||||||||
|
|
Vaduz
— St Patrick's
01 Aug 18:30
|
1st Leg 1:3
| ||||||||||||||||||||||
|
|
Neman Grodno
— CFR Cluj
01 Aug 19:00
|
1st Leg 0:0
| ||||||||||||||||||||||
|
|
Partizani Tirane
— Iberia 1999
01 Aug 19:00
|
1st Leg 0:2
| ||||||||||||||||||||||
|
|
DAC 1904
— Zira
01 Aug 19:30
|
1st Leg 0:4
| ||||||||||||||||||||||
|
|
Slask Wroclaw
— Riga FC
01 Aug 19:30
|
1st Leg 0:1
| ||||||||||||||||||||||
|
|
Shelbourne
— Zurich
01 Aug 19:45
|
1st Leg 0:3
| ||||||||||||||||||||||
|
|
Buducnost Podgorica
— CSKA 1948
01 Aug 20:00
|
1st Leg 0:1
| ||||||||||||||||||||||
|
|
HB Torshavn
— Hajduk Split
01 Aug 20:00
|
1st Leg 0:2
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Genoa
— Inter
17 Aug 17:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Parma
— Fiorentina
17 Aug 17:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Empoli
— Monza
17 Aug 19:45
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Milan
— Torino
17 Aug 19:45
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Bologna
— Udinese
18 Aug 17:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Verona
— Napoli
18 Aug 17:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Cagliari
— Roma
18 Aug 19:45
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Lazio
— Venezia
18 Aug 19:45
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Lecce
— Atalanta
19 Aug 17:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Juventus
— Como
19 Aug 19:45
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Manchester United
— Manchester City
10 Aug 15:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Brescia
— Palermo
16 Aug 19:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Bari
— Juve Stabia
17 Aug 19:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Pisa
— Spezia
17 Aug 19:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Salernitana
— Cittadella
17 Aug 19:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sudtirol
— Modena
17 Aug 19:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Catanzaro
— Sassuolo
18 Aug 19:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Cesena
— Carrarese
18 Aug 19:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Cosenza
— Cremonese
18 Aug 19:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Frosinone
— Sampdoria
18 Aug 19:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Reggiana
— Mantova
18 Aug 19:30
|
|||||||||||||||||||||||
|