|
Las Palmas
— Girona
13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Almeria
— Getafe
15:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Alaves
— Celta de Vigo
17:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Atletico Madrid
— Athletic Bilbao
20:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Cadiz
— Mallorca
28 Apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Granada
— Osasuna
28 Apr 15:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Villarreal
— Rayo Vallecano
28 Apr 17:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Betis
— Sevilla
28 Apr 20:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Barcelona
— Valencia
29 Apr 20:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Getafe
— Athletic Bilbao
03 May 20:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Real Sociedad
— Las Palmas
04 May 13:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Real Madrid
— Cadiz
04 May 15:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Girona
— Barcelona
04 May 17:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Mallorca
— Atletico Madrid
04 May 20:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Osasuna
— Betis
05 May 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Celta de Vigo
— Villarreal
05 May 15:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Valencia
— Alaves
05 May 17:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Rayo Vallecano
— Almeria
05 May 20:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sevilla
— Granada
05 May 20:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Burgos
— Amorebieta
15:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Leganes
— Zaragoza
15:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Elche
— Espanyol
17:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sporting Gijon
— Villarreal B
28 Apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Alcorcon
— Eldense
28 Apr 15:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Real Oviedo
— Tenerife
28 Apr 15:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Levante
— FC Cartagena
28 Apr 17:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Valladolid
— Huesca
28 Apr 17:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Albacete
— Eibar
28 Apr 20:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Racing Ferrol
— Mirandes
29 Apr 19:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Ceares
— Real Titanico
17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
L'Entregu
— Condal
17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Caudal Deportivo
— Sporting Gijon B
17:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Colindres
— Atletico Albericia
16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Escobedo
— Tropezon
16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Revilla
— Castro
17:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Bezana
— Naval
19:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Urduliz
— Padura
17:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Portugalete
— Durango
17:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Pobla Mafumet
— San Cristobal
16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Vilafranca
— L'Hospitalet
16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Atletico Levante
— Castellon B
11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Athletic Torrellano
— Jove Espanol
16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Utiel
— Acero
16:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Pozuelo Alarcon
— Galapagar
17:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Tres Cantos
— Las Rozas
17:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Deportivo Canillas
— Trival Valderas
18:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Atletico Bembibre
— Santa Marta
16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Becerril
— Mirandes B
16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Xerez
— Ayamonte
11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sevilla C
— Pozoblanco
11:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Cabecense
— La Palma
17:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Cartaya
— Xerez Deportivo
17:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Pamplona
— Lagunak
17:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Subiza
— Txantrea
17:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Deportivo Calahorra B
— Tedeon
11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Comillas
— Varea
16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Oyonesa
— Haro Deportivo
16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Caspe
— Almudevar
16:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Fraga
— Ebro
16:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Conquense
— Tarancon
18:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Barcelona U-19
— Espanyol U-19
16:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
San Felix U-19
— Calavera U-19
16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Betis U-19
— Seneca U-19
16:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Marbella U-19
— 26 de Febrero U-19
16:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Osasuna B
— Real Union
15:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Ponferradina
— Barcelona B
15:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Unionistas Salamanca
— Sabadell
15:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Celta de Vigo B
— Deportiva Logrones
15:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Fuenlabrada
— Teruel
17:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Lugo
— Rayo Majadahonda
17:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Cornella
— Sestao River
19:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Cultural Leonesa
— Gimnastic de Tarragona
28 Apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Tarazona
— Real Sociedad B
28 Apr 15:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Deportivo de la Coruna
— Arenteiro
28 Apr 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|