|
Real Sociedad
— Real Madrid
20:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Las Palmas
— Girona
27 Apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Almeria
— Getafe
27 Apr 15:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Alaves
— Celta de Vigo
27 Apr 17:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Atletico Madrid
— Athletic Bilbao
27 Apr 20:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Cadiz
— Mallorca
28 Apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Granada
— Osasuna
28 Apr 15:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Villarreal
— Rayo Vallecano
28 Apr 17:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Betis
— Sevilla
28 Apr 20:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Barcelona
— Valencia
29 Apr 20:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Getafe
— Athletic Bilbao
03 May 20:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Real Sociedad
— Las Palmas
04 May 13:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Real Madrid
— Cadiz
04 May 15:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Girona
— Barcelona
04 May 17:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Mallorca
— Atletico Madrid
04 May 20:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Osasuna
— Betis
05 May 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Celta de Vigo
— Villarreal
05 May 15:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Valencia
— Alaves
05 May 17:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Rayo Vallecano
— Almeria
05 May 20:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sevilla
— Granada
05 May 20:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Andorra
— Racing Santander
19:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Burgos
— Amorebieta
27 Apr 15:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Leganes
— Zaragoza
27 Apr 15:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Elche
— Espanyol
27 Apr 17:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sporting Gijon
— Villarreal B
28 Apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Alcorcon
— Eldense
28 Apr 15:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Real Oviedo
— Tenerife
28 Apr 15:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Levante
— FC Cartagena
28 Apr 17:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Valladolid
— Huesca
28 Apr 17:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Albacete
— Eibar
28 Apr 20:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Racing Ferrol
— Mirandes
29 Apr 19:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Ceares
— Real Titanico
27 Apr 17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
L'Entregu
— Condal
27 Apr 17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Colindres
— Atletico Albericia
27 Apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Escobedo
— Tropezon
27 Apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Urduliz
— Padura
27 Apr 17:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Ontinyent
— Rayo Ibense
19:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Atletico Levante
— Castellon B
27 Apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Athletic Torrellano
— Jove Espanol
27 Apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Utiel
— Acero
27 Apr 16:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Tres Cantos
— Las Rozas
27 Apr 17:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Atletico Bembibre
— Santa Marta
27 Apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Becerril
— Mirandes B
27 Apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Xerez
— Ayamonte
27 Apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sevilla C
— Pozoblanco
27 Apr 11:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Cabecense
— La Palma
27 Apr 17:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Deportivo Alesves
— Cortes
18:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Deportivo Calahorra B
— Tedeon
27 Apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Caspe
— Almudevar
27 Apr 16:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Fraga
— Ebro
27 Apr 16:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Barcelona U-19
— Espanyol U-19
27 Apr 16:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
San Felix U-19
— Calavera U-19
27 Apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Marbella U-19
— 26 de Febrero U-19
27 Apr 16:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Osasuna B
— Real Union
27 Apr 15:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Ponferradina
— Barcelona B
27 Apr 15:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Unionistas Salamanca
— Sabadell
27 Apr 15:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Celta de Vigo B
— Deportiva Logrones
27 Apr 15:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Fuenlabrada
— Teruel
27 Apr 17:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Lugo
— Rayo Majadahonda
27 Apr 17:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Cornella
— Sestao River
27 Apr 19:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Cultural Leonesa
— Gimnastic de Tarragona
28 Apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Tarazona
— Real Sociedad B
28 Apr 15:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Deportivo de la Coruna
— Arenteiro
28 Apr 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|