|
Newcastle Jets
— Central Coast Mariners
27 Apr 08:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Wellington Phoenix
— Macarthur FC
27 Apr 08:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Melbourne Victory
— Western Sydney Wanderers
27 Apr 10:45
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sydney FC
— Perth Glory
28 Apr 06:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Melbourne City
— Western United
28 Apr 08:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Clarence Zebras
— Riverside Olympic
27 Apr 05:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Kingborough Lions
— Launceston City
27 Apr 07:45
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Western Knights
— Floreat Athena
27 Apr 07:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Inglewood United
— University of Western Australia-Nedlands
27 Apr 08:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Wanneroo City
— Kalamunda City
27 Apr 08:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Cooma Tigers
— Canberra Olympic
27 Apr 06:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Gungahlin United
— Monaro Panthers
28 Apr 06:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Tuggeranong United
— Canberra
28 Apr 06:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Hills United
— St George City FA
27 Apr 10:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Marconi Stallions
— St George Saints
27 Apr 10:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Central Coast Mariners U-21
— Sutherland Sharks
28 Apr 06:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Rockdale Ilinden
— Wollongong Wolves
28 Apr 06:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sydney Olympic
— Blacktown City
28 Apr 06:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Western Sydney Wanderers U-21
— APIA Tigers
28 Apr 06:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Lambton Jaffas
— Valentine Phoenix
27 Apr 05:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Lake Macquarie City
— Edgeworth Eagles
27 Apr 07:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Maitland
— Cooks Hill United
27 Apr 07:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Charlestown Azzurri
— Broadmeadow Magic
28 Apr 05:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Newcastle Olympic
— New Lambton
28 Apr 05:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Moreton City Excelsior
— Gold Coast Knights
27 Apr 10:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Brisbane City
— Peninsula Power
28 Apr 06:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sunshine Coast Wanderers
— Rochedale Rovers
28 Apr 06:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Brisbane Roar U-21
— Brisbane Olympic
28 Apr 08:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Gold Coast United
— Lions
28 Apr 08:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Adelaide Raiders
— Para Hills Knights
27 Apr 06:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Adelaide Comets
— Modbury Jets
27 Apr 08:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Adelaide Olympic
— Metrostars
27 Apr 09:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Avondale FC
— Green Gully
27 Apr 06:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Manningham United Blues
— Dandenong City
27 Apr 06:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Moreland City
— Altona Magic
27 Apr 06:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Port Melbourne Sharks
— South Melbourne
27 Apr 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Dandenong Thunder
— St Albans Saints
27 Apr 10:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Hume City
— Heidelberg United
27 Apr 10:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Gungahlin United U-23
— Monaro Panthers U-23
28 Apr 03:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Canterbury Bankstown
— Dunbar Rovers
27 Apr 08:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Blacktown Spartans
— Druitt Town Rangers
27 Apr 10:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Bonnyrigg White Eagles
— Southern Districts Raiders
27 Apr 10:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Inter Lions
— Dulwich Hill
27 Apr 10:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Macarthur Rams
— Northern Tigers
27 Apr 10:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
University of New South Wales
— Hakoah Sydney
27 Apr 10:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Blacktown Spartans U-20
— Druitt Town Rangers U-20
27 Apr 08:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Bonnyrigg White Eagles U-20
— Southern Districts Raiders U-20
27 Apr 08:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Inter Lions U-20
— Dulwich Hill U-20
27 Apr 08:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Macarthur Rams U-20
— Northern Tigers U-20
27 Apr 08:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
University of New South Wales U-20
— Hakoah Sydney U-20
27 Apr 08:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Canterbury Bankstown U-20
— Dunbar Rovers U-20
27 Apr 10:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Hills United U-20
— St George City FA U-20
27 Apr 08:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Marconi Stallions U-20
— St George Saints U-20
27 Apr 08:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sydney Olympic U-20
— Blacktown City U-20
28 Apr 08:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Casuarina
— Port Darwin
27 Apr 11:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Mitchelton
— Moreton City Excelsior 2
27 Apr 07:45
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Caboolture
— Eastern Suburbs
27 Apr 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Southside Eagles
— South West Queensland Thunder
27 Apr 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Logan Lightning
— Ipswich
27 Apr 10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
St George Willawong
— Capalaba Bulldogs
28 Apr 07:45
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Broadbeach United
— Brisbane Strikers
28 Apr 09:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Grange Thistle
— Maroochydore Swans
27 Apr 10:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Samford Rangers
— Souths United
27 Apr 10:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Adelaide Raiders Reserves
— Para Hills Knights Reserves
27 Apr 04:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Adelaide Olympic Reserves
— Metrostars Reserves
27 Apr 07:15
|
|||||||||||||||||||||||
|