|
Argentinos Juniors
— Rosario Central
11 May 23:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Atletico Tucuman
— Boca Juniors
11 May 23:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Belgrano
— Racing de Avellaneda
11 May 23:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Deportivo Riestra
— San Lorenzo
11 May 23:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Gimnasia La Plata
— Velez Sarsfield
11 May 23:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Godoy Cruz
— Barracas Central
11 May 23:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Huracan
— Defensa y Justicia
11 May 23:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Independiente Avellaneda
— Talleres de Cordoba
11 May 23:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Lanus
— Independiente Rivadavia
11 May 23:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Newells Old Boys
— Atletico Platense
11 May 23:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
River Plate
— Central Cordoba
11 May 23:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sarmiento Junin
— Instituto
11 May 23:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Union de Santa Fe
— Banfield
11 May 23:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Velez Sarsfield
— Estudiantes de La Plata
05 May 19:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Defensores Unidos
— San Telmo
17:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Atlanta
— Chaco For Ever
18:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Almirante Brown
— Defensores de Belgrano
19:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Arsenal Sarandi
— Agropecuario Argentino
19:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Deportivo Madryn
— Atletico de Rafaela
19:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Estudiantes Caseros
— Patronato
19:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Gimnasia Mendoza
— Deportivo Maipu
19:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
San Miguel
— Atletico Guemes
19:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Atletico Mitre
— Deportivo Moron
20:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
San Martin San Juan
— Guillermo Brown
20:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Aldosivi
— Temperley
21:35
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
San Martin de Tucuman
— All Boys
23:40
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Chacarita Juniors
— Tristan Suarez
05 May 19:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Gimnasia y Tiro
— Nueva Chicago
05 May 20:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Ferro Carril Oeste
— Gimnasia de Jujuy
05 May 21:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Quilmes
— Alvarado
06 May 01:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Argentino de Quilmes
— Dock Sud
19:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Canuelas
— Acassuso
19:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Comunicaciones
— Villa San Carlos
19:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Midland
— Deportivo UAI Urquiza
21:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Deportivo Armenio
— Flandria
05 May 16:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Deportivo Laferrere
— Excursionistas
05 May 19:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Deportivo Merlo
— Sacachispas
05 May 19:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Liniers
— Sportivo Italiano
05 May 19:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Villa Dalmine
— Argentino de Merlo
05 May 19:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Fenix
— Colegiales
07 May 01:10
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Real Pilar
— Atlas
17:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Argentino de Rosario
— Defensores Cambaceres
19:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
El Porvenir
— Juventud Unida de San Miguel
19:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Ituzaingo
— Lugano
19:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Yupanqui
— Victoriano Arenas
19:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Union de Sunchales
— Crucero del Norte
21:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sarmiento LB
— San Martin Formosa
05 May 02:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Gutierrez
— San Martin de Mendoza
05 May 20:00
|
|||||||||||||||||||||||
|