|
AIK
— Sirius
11 May 14:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Halmstads
— Mjallby
11 May 14:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
GAIS
— Vasteras
11 May 16:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Hacken
— Kalmar
12 May 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Norrkoping
— Hammarby
12 May 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Djurgardens
— Elfsborg
12 May 15:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Varnamo
— Brommapojkarna
12 May 15:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Goteborg
— Malmo
13 May 18:10
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Osters
— Oddevold
10 May 18:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Trelleborgs
— Utsiktens
11 May 12:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sundsvall
— Landskrona
11 May 14:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Varbergs
— Orgryte
11 May 14:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Gefle
— Skovde AIK
12 May 12:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Brage
— Ostersunds
12 May 14:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Helsingborgs
— Sandvikens
12 May 14:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Ljungskile
— Trollhattan
17:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
AFC Eskilstuna
— Stockholm Internazionale
18:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Ariana
— Rosengard
18:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
FBK Karlstad
— United IK Nordic
18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Karlstad
— Karlbergs
18:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Taby
— Hammarby Talang
18:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Orebro Syrianska
— Sollentuna
19:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Umea
— Stocksund
09 May 11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Eskilsminne
— Onsala
09 May 12:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Olympic
— Angelholms
09 May 12:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Torslanda
— Falkenbergs
09 May 12:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Tvaakers
— Norrby
09 May 12:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Friska Viljor
— Assyriska
09 May 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Torns
— Jonkopings Sodra
09 May 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Pitea
— Vasalunds
09 May 13:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Oskarshamns AIK
— Lunds
09 May 15:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Saffle
— IK Kongahalla
09 May 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|