|
Dynamo-LO
— Fakel
21 mar 10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18675003,"marathonEventId":16931504,"teamNames":["Dynamo-LO","Fakel"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Enisey
— Shakhter Soligorsk
21 mar 10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18675002,"marathonEventId":16931502,"teamNames":["Enisey","Shakhter Soligorsk"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Gazprom-Yugra
— Zenit San Pietroburgo
21 mar 10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18675004,"marathonEventId":16931505,"teamNames":["Gazprom-Yugra","Zenit San Pietroburgo"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
NOVA
— Kuzbass Kemerovo
21 mar 10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18675001,"marathonEventId":16931503,"teamNames":["NOVA","Kuzbass Kemerovo"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Dynamo-Metar
— Minchanka
20 mar 14:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18562211,"marathonEventId":16821653,"teamNames":["Dynamo-Metar","Minchanka"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Atom Kursk
— Tulitza
20 mar 16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18562214,"marathonEventId":16821651,"teamNames":["Atom Kursk","Tulitza"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Leningradka
— Dynamo Krasnodar
20 mar 16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18632747,"marathonEventId":16890503,"teamNames":["Leningradka","Dynamo Krasnodar"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Proton
— Zarechie-Odintsovo
20 mar 16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18666856,"marathonEventId":16923661,"teamNames":["Proton","Zarechie-Odintsovo"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Dinamo Mosca
— Uralochka-NTMK
20 mar 17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18632748,"marathonEventId":16890504,"teamNames":["Dinamo Mosca","Uralochka-NTMK"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Dynamo Kazan
— Enisey
20 mar 17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18675024,"marathonEventId":16931525,"teamNames":["Dynamo Kazan","Enisey"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Lokomotiv Kaliningrad
— Sparta
20 mar 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18666855,"marathonEventId":16923662,"teamNames":["Lokomotiv Kaliningrad","Sparta"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|