Pallavolo
|
Trentino
— Jastrzebski Wegiel
05 mag 16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
ASW Bejaia
— National Alcohol
30 apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
KCB
— ASEC
30 apr 15:00
|
|||||||||||||||||
|
|
Zamalek
— Sococim
30 apr 17:00
|
|||||||||||||||||
|
|
Kenya Prisons
— Nigerian Customs Service
30 apr 18:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
MB Bejaia
— Litto
30 apr 19:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Mayo Kani Evolution
— NC Bejaia
30 apr 20:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Al-Ahly Il Cairo
— Saint-Denis Olympique
30 apr 22:00
|
|||||||||||||||||
|
|
Estudiantil Porteno
— 77 FC
30 apr 02:30
|
|||||||||||||||||
|
|
Ferro Carril Oeste B
— Ciudad de Buenos Aires B
30 apr 02:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Gimnasia y Esgrima Ituzaingo
— GEVP
30 apr 02:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Nautico Hacoaj
— UNLAM
30 apr 02:30
|
|||||||||||||||||
|
|
Union Vecinal General Belgrano
— La Matanza
30 apr 02:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Universitario de La Plata
— Escuela Incorporada Mariano Moreno
30 apr 02:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Italiano
— Gimnasia La Plata
01 mag 02:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
River Plate
— Estudiantes de La Plata
01 mag 02:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Boca Juniors
— Defensores de Banfield
01 mag 02:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Ciudad de Buenos Aires
— UNTREF Voley
01 mag 02:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Lomas Voley
— UBA
01 mag 02:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
San Lorenzo Almagro
— Ciudad de Campana
01 mag 02:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Velez Sarsfield
— Ferro Carril Oeste
01 mag 02:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Defensores de Banfield B
— Harrods
30 apr 02:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Deportivo Moron
— Comunicaciones
30 apr 02:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Galicia
— Atletico Lanus
30 apr 02:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
GEBA
— Deportivo Presidente Derqui
30 apr 02:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Glorias
— Atletico Llavallol
30 apr 02:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Deportivo Sudamerica
— Benito Quinquela Martin
01 mag 02:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
San Fernando
— CANG
01 mag 02:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Lyceum Pirates
— Letran Knights
30 apr 01:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Creamline Cool Smashers
— Choco Mucho Flying Titans
30 apr 10:00
|
Punteggio delle serie 0:0
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Chery Tiggo Crossovers
— Petro Gazz Angels
30 apr 12:00
|
Punteggio delle serie 0:0
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Hamar
— Afturelding
30 apr 21:30
|
Punteggio delle serie 2:0
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
California Los Angeles Bruins
— Fort Valley State Wildcats
30 apr 20:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
UC Irvine Anteaters
— Penn State Nittany Lions
30 apr 22:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Long Beach State 49ers
— Belmont Abbey Crusaders
01 mag 02:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Grand Canyon Antelopes
— Ohio State Buckeyes
01 mag 04:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sporting
— Benfica
01 mag 20:00
|
Punteggio delle serie 1:2
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Dinamo Mosca
— Zenit Kazan
30 apr 17:00
|
Punteggio delle serie 0:2
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Zenit San Pietroburgo
— Lokomotiv Novosibirsk
30 apr 16:00
|
Punteggio delle serie 0:2
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Enisey
— Kuzbass Kemerovo
01 mag 12:00
|
Punteggio delle serie 1:2
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Rio Duero Soria
— Guaguas
03 mag 20:00
|
Punteggio delle serie 1:1
| ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Kispest
— MTK
01 mag 15:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Tre Ninh Binh
— Cong An TP Ho Chi Minh
30 apr 07:00
|
|||||||||||||||||
|
|
Ben Tre
— Tra Vinh
30 apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Quan Doi
— Quan Khu 3
30 apr 15:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Thong Tin Lien Viet
— Ac Quy Tia Sang
30 apr 09:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Tre Ninh Binh
— Thai Nguyen
30 apr 13:00
|
|||||||||||||||||
|
|
Berkut
— Sokol
30 apr 06:20
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Molot
— Vityaz
30 apr 08:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Payp
— Titany
30 apr 09:50
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Tornado
— Alliance
30 apr 11:20
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Plamya
— Orly
30 apr 13:20
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sovy
— Foksi
21:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sapfir
— Granat
30 apr 07:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sapfir
— Malahit
30 apr 09:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|