|
Newcastle Jets
— Central Coast Mariners
27 apr 09:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Wellington Phoenix
— Macarthur FC
27 apr 09:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Melbourne Victory
— Western Sydney Wanderers
27 apr 11:45
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sydney FC
— Perth Glory
28 apr 07:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Melbourne City
— Western United
28 apr 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Clarence Zebras
— Riverside Olympic
27 apr 06:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Kingborough Lions
— Launceston City
27 apr 08:45
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Western Knights
— Floreat Athena
27 apr 08:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Inglewood United
— UWA Nedlands
27 apr 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Wanneroo City
— Kalamunda City
27 apr 09:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Adelaide Raiders
— Para Hills Knights
27 apr 07:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Adelaide Comets
— Modbury Jets
27 apr 09:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Adelaide Olympic
— Metrostars
27 apr 10:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Lambton Jaffas
— Valentine Phoenix
27 apr 06:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Lake Macquarie City
— Edgeworth Eagles
27 apr 08:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Maitland
— Cooks Hill United
27 apr 08:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Charlestown Azzurri
— Broadmeadow Magic
28 apr 06:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Newcastle Olympic
— New Lambton
28 apr 06:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Hills United
— St George City FA
27 apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Marconi Stallions
— St George Saints
27 apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Central Coast Mariners U-21
— Sutherland Sharks
28 apr 07:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Rockdale Ilinden
— Wollongong Wolves
28 apr 07:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sydney Olympic
— Blacktown City
28 apr 07:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Western Sydney Wanderers U-21
— APIA Tigers
28 apr 07:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Moreton City Excelsior
— Gold Coast Knights
27 apr 11:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Brisbane City
— Peninsula Power
28 apr 07:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sunshine Coast Wanderers
— Rochedale Rovers
28 apr 07:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Brisbane Roar U-21
— Brisbane Olympic
28 apr 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Gold Coast United
— Lions
28 apr 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Cooma Tigers
— Canberra Olympic
27 apr 07:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Gungahlin United
— Monaro Panthers
28 apr 07:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Tuggeranong United
— Canberra
28 apr 07:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Avondale FC
— Green Gully
27 apr 07:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Manningham United Blues
— Dandenong City
27 apr 07:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Moreland City
— Altona Magic
27 apr 07:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Port Melbourne Sharks
— South Melbourne
27 apr 10:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Dandenong Thunder
— St Albans Saints
27 apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Hume City
— Heidelberg United
27 apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Adelaide Raiders Riserve
— Para Hills Knights Riserve
27 apr 05:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Adelaide Olympic Riserve
— Metrostars Riserve
27 apr 08:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Salisbury United
— Adelaide Blue Eagles
27 apr 07:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Western Strikers
— Cumberland United
27 apr 07:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Vipers
— Fulham United
27 apr 08:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
West Adelaide
— Playford City Patriots
27 apr 08:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Adelaide Cobras
— Adelaide Victory
27 apr 11:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Salisbury United Riserve
— Adelaide Blue Eagles Riserve
27 apr 05:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Vipers Riserve
— Fulham United Riserve
27 apr 05:45
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
West Adelaide Riserve
— Playford City Patriots Riserve
27 apr 06:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Adelaide Cobras Riserve
— Adelaide Victory Riserve
27 apr 09:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Casuarina
— Port Darwin
27 apr 12:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Canterbury Bankstown
— Dunbar Rovers
27 apr 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Blacktown Spartans
— Druitt Town Rangers
27 apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Bonnyrigg White Eagles
— Southern Districts Raiders
27 apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Inter Lions
— Dulwich Hill
27 apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Macarthur Rams
— Northern Tigers
27 apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Università del Nuovo Galles del Sud
— Hakoah Sydney
27 apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Blacktown Spartans U-20
— Druitt Town Rangers U-20
27 apr 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Bonnyrigg White Eagles U-20
— Southern Districts Raiders U-20
27 apr 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Inter Lions U-20
— Dulwich Hill U-20
27 apr 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Macarthur Rams U-20
— Northern Tigers U-20
27 apr 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Università del Nuovo Galles del Sud U-20
— Hakoah Sydney U-20
27 apr 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Canterbury Bankstown U-20
— Dunbar Rovers U-20
27 apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Hills United U-20
— St George City FA U-20
27 apr 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Marconi Stallions U-20
— St George Saints U-18
27 apr 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sydney Olympic U-20
— Blacktown City U-20
28 apr 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|