|
Malmo
— AIK
28 apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Varnamo
— Halmstads
28 apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Djurgardens
— GAIS
28 apr 16:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Hacken
— Norrkoping
28 apr 16:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Brommapoikarna
— Goteborg
29 apr 19:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Elfsborg
— Sirius
29 apr 19:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Mjallby
— Kalmar
29 apr 19:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Hammarby
— Vasteras
29 apr 19:10
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Malmo
— Djurgardens
01 mag 14:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Gefle
— Sandvikens
27 apr 15:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Landskrona
— Utsiktens
27 apr 15:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sundsvall
— Varbergs
27 apr 15:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Orgryte
— Osters
27 apr 17:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Helsingborgs
— Ostersunds
28 apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Orebro
— Brage
28 apr 15:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Trelleborgs
— Degerfors
29 apr 19:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Angelholms
— Lunds
19:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Orebro Syrianska
— AFC Eskilstuna
19:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Torslanda
— Trollhattan
19:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Onsala
— Falkenbergs
27 apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Torns
— Tvaakers
27 apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Ariana
— Oskarshamns AIK
27 apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
FBK Karlstad
— Karlbergs
27 apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Hammarby Talang
— Friska Viljor
27 apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Jonkopings Sodra
— Rosengard
27 apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Olympic
— Norrby
27 apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Vasalunds
— Karlstad
27 apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
United IK Nordic
— Stocksund
27 apr 17:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Stockholm Internazionale
— Umea
28 apr 15:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Assyriska
— Taby
28 apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Ljungskile
— Eskilsminne
28 apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sollentuna
— Pitea
28 apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Bodens
— Kiruna
19:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Landvetter
— Savedalens
19:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Saffle
— Herrestads
19:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Skovde
— Lidkoping
19:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
IK Kongahalla
— Gauthiod
19:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Hudiksvalls
— Gute
27 apr 12:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Forward
— Vanersborgs
27 apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Hogaborgs
— Karlshamn
27 apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Karlskrona
— FBK Balkan
27 apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Lulea
— Bergnasets
27 apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Umea FC Akademi
— Skelleftea
27 apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Ahlafors
— Motala
27 apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Astrio
— Varbergs GIF
27 apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Gottne
— IFK Ostersund
27 apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Grebbestads
— Stenungsunds
27 apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Hassleholms
— IFK Simrishamn
27 apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Laholms
— Lindome GIF
27 apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Lodde
— Rappe
27 apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Ockero
— Tord
27 apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Taftea
— Algarna
27 apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Falu
— Arlanda
27 apr 15:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Kungsangens
— Jarfalla
27 apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Qviding
— Jonsereds
27 apr 17:00
|
|||||||||||||||||||||||
|