|
Pirin Blagoevgrad
— Etar
29 mar 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
{"treeId":18463161,"marathonEventId":16724853,"teamNames":["Pirin Blagoevgrad","Etar"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Arda Kardzhali
— Krumovgrad
29 mar 15:30
|
|||||||||||||||||||||||
{"treeId":18463159,"marathonEventId":16724851,"teamNames":["Arda Kardzhali","Krumovgrad"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Levski Sofia
— Slavia Sofia
29 mar 18:00
|
|||||||||||||||||||||||
{"treeId":18463163,"marathonEventId":16724855,"teamNames":["Levski Sofia","Slavia Sofia"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Botev Vraca
— Hebar Pazardzhik
30 mar 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
{"treeId":18463157,"marathonEventId":16724849,"teamNames":["Botev Vraca","Hebar Pazardzhik"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Lokomotiv Plovdiv
— Ludogorets Razgrad
30 mar 15:30
|
|||||||||||||||||||||||
{"treeId":18463165,"marathonEventId":16724857,"teamNames":["Lokomotiv Plovdiv","Ludogorets Razgrad"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Lokomotiv Sofia
— CSKA Sofia
30 mar 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18463167,"marathonEventId":16724859,"teamNames":["Lokomotiv Sofia","CSKA Sofia"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Botev Plovdiv
— Cherno More
31 mar 15:30
|
|||||||||||||||||||||||
{"treeId":18463169,"marathonEventId":16724861,"teamNames":["Botev Plovdiv","Cherno More"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
CSKA 1948
— Beroe
31 mar 18:00
|
|||||||||||||||||||||||
{"treeId":18463171,"marathonEventId":16724863,"teamNames":["CSKA 1948","Beroe"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|