|
Argentinos Juniors
— Rosario Central
12 mag 00:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Atletico Tucuman
— Boca Juniors
12 mag 00:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Belgrano
— Racing Avellaneda
12 mag 00:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Deportivo Riestra
— San Lorenzo
12 mag 00:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Gimnasia La Plata
— Velez Sarsfield
12 mag 00:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Godoy Cruz
— Barracas Central
12 mag 00:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Huracan
— Defensa y Justicia
12 mag 00:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Independiente Avellaneda
— Talleres Cordoba
12 mag 00:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Lanus
— Independiente Rivadavia
12 mag 00:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Newell's Old Boys
— Atletico Platense
12 mag 00:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
River Plate
— Central Cordoba
12 mag 00:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sarmiento Junin
— Instituto
12 mag 00:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Union de Santa Fe
— Banfield
12 mag 00:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Velez Sarsfield
— Estudiantes de La Plata
05 mag 20:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Defensores Unidos
— San Telmo
18:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Atlanta
— Chaco For Ever
19:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Almirante Brown
— Defensores de Belgrano
20:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Arsenal Sarandi
— Agropecuario Argentino
20:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Deportivo Madryn
— Atletico de Rafaela
20:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Estudiantes Caseros
— Patronato
20:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Gimnasia Mendoza
— Deportivo Maipu
20:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
San Miguel
— Atletico Guemes
20:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Atletico Mitre
— Deportivo Moron
21:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
San Martin San Juan
— Guillermo Brown
21:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Aldosivi
— Temperley
22:35
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
San Martin de Tucuman
— All Boys
05 mag 00:40
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Chacarita Juniors
— Tristan Suarez
05 mag 20:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Gimnasia y Tiro
— Nueva Chicago
05 mag 21:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Ferro Carril Oeste
— Gimnasia de Jujuy
05 mag 22:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Quilmes
— Alvarado
06 mag 02:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Argentino de Quilmes
— Dock Sud
20:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Canuelas
— Acassuso
20:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Comunicaciones
— Villa San Carlos
20:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Midland
— Deportivo UAI Urquiza
22:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Deportivo Armenio
— Flandria
05 mag 17:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
CSD Liniers
— Sportivo Italiano
05 mag 20:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Deportivo Laferrere
— Excursionistas
05 mag 20:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Deportivo Merlo
— Sacachispas
05 mag 20:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Villa Dalmine
— Argentino de Merlo
05 mag 20:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Fenix
— Colegiales
07 mag 02:10
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Real Pilar
— Atlas
18:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Argentino de Rosario
— Defensores de Cambaceres
20:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
El Porvenir
— Juventud Unida San Miguel
20:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Ituzaingo
— Lugano
20:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Yupanqui
— Victoriano Arenas
20:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Union de Sunchales
— Crucero del Norte
22:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sarmiento LB
— San Martin Formosa
05 mag 03:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Gutierrez
— San Martin Mendoza
05 mag 21:00
|
|||||||||||||||||||||||
|