|
Cracovia
— Gornik Zabrze
18:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Ruch Chorzow
— Lech Poznan
20:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
LKS Lodz
— Slask Wroclaw
04 mag 15:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Zaglebie Lubin
— Rakow Czestochowa
04 mag 17:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Stal Mielec
— Jagiellonia Bialystok
04 mag 20:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Warta Poznan
— Widzew Lodz
05 mag 12:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Korona Kielce
— Piast Gliwice
05 mag 15:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Legia Varsavia
— Radomiak
05 mag 17:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Pogon Stettino
— Puszcza Niepolomice
06 mag 19:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Gornik Leczna
— Odra Opole
18:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Podbeskidzie Bielsko-Biala
— Arka Gdynia
20:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Resovia Rzeszow
— Miedz Legnica
04 mag 15:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Lechia Danzica
— GKS Tychy 71
04 mag 17:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
GKS Katowice
— Stal Rzeszow
04 mag 20:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Nieciecza
— Polonia Varsavia
05 mag 12:40
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Wisla Plock
— Motor Lublino
05 mag 15:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Znicz
— Chrobry Glogow
05 mag 18:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Zaglebie Sosnowiec
— Wisla Cracovia
06 mag 18:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Polonia Bytom
— Sandecja Nowy Sacz
16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Kotwica Kolobrzeg
— Stomil Olsztyn
19:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Skra Czestochowa
— LKS Lodz II
19:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Radunia Stezyca
— Wisla Pulawy
04 mag 12:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Lech Poznan II
— KKS 1925 Kalisz
04 mag 13:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Olimpia Elblag
— Hutnik Cracovia
04 mag 17:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Olimpia Grudziadz
— Stal Stalowa Wola
04 mag 17:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Zaglebie Lubin II
— Pogon Siedlce
05 mag 16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
GKS Jastrzebie Zdroj
— Chojniczanka Chojnice
06 mag 18:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Pilica Bialobrzegi
— Concordia Elblag
12:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Rakow Czestochowa II
— Gornik Zabrze II
15:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Star Starachowice
— KS Wiazownica
15:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Swidniczanka Swidnik
— KSZO Ostrowiec Swietokrzyski
16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Swit Nowy Dwor Mazowiecki
— Mlawianka Mlawa
16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Zawisza Bydgoszcz
— Blekitni Stargard
16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sokol Sieniawa
— Garbarnia Cracovia
17:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Warta Sieradz
— GKS Belchatow
17:00
|
|||||||||||||||||||||||
|