|
Sydney FC
— Macarthur FC
04 mag 11:45
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Melbourne Victory
— Melbourne City
05 mag 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Campbelltown City
— Adelaide Raiders
12:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Modbury Jets
— FK Beograd
04 mag 07:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Para Hills Knights
— Adelaide Olympic
04 mag 07:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Adelaide United U-21
— Adelaide Comets
04 mag 09:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Metrostars
— South Adelaide Panthers
04 mag 09:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Croydon Kings
— Adelaide City
04 mag 12:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Floreat Athena
— Balcatta
04 mag 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Fremantle City
— Perth Glory U-21
04 mag 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Inglewood United
— Armadale
04 mag 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Olympic Kingsway
— Perth
04 mag 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Stirling Macedonia
— Perth RedStar
04 mag 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Western Knights
— Bayswater City
04 mag 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Maitland
— Charlestown Azzurri
04 mag 06:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
New Lambton
— Lambton Jaffas
04 mag 06:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Cooks Hill United
— Edgeworth Eagles
04 mag 08:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Newcastle Olympic
— Adamstown Rosebud
04 mag 08:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Valentine Phoenix
— Broadmeadow Magic
04 mag 09:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sutherland Sharks
— Rockdale Ilinden
04 mag 08:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
St George Saints
— Sydney Olympic
04 mag 10:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Blacktown City
— Spirit
04 mag 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Marconi Stallions
— Hills United
04 mag 11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
St George City FA
— Manly United
04 mag 11:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sydney United
— Western Sydney Wanderers U-21
05 mag 07:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Wollongong Wolves
— Central Coast Mariners U-21
05 mag 07:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Gold Coast United
— Moreton City Excelsior
08 mag 12:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Clarence Zebras
— Glenorchy Knights
04 mag 06:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Kingborough Lions
— Devonport City Strikers
04 mag 08:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Canberra Olympic
— Tuggeranong United
04 mag 07:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Monaro Panthers
— Cooma Tigers
04 mag 09:45
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Canberra
— O'Connor Knights
05 mag 07:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Gungahlin United
— Yoogali
05 mag 07:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Dandenong Thunder
— Melbourne Knights
11:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Altona Magic
— Hume City
12:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Green Gully
— St Albans Saints
04 mag 05:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
South Melbourne
— Avondale FC
04 mag 08:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Heidelberg United
— Manningham United Blues
04 mag 09:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Port Melbourne Sharks
— Dandenong City
04 mag 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Campbelltown City Riserve
— Adelaide Raiders Riserve
04 mag 05:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Modbury Jets Riserve
— FK Beograd Reserves
04 mag 05:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Para Hills Knights Riserve
— Adelaide Olympic Riserve
04 mag 05:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Metrostars Riserve
— South Adelaide Panthers Riserve
04 mag 07:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Croydon Kings Riserve
— Adelaide City Riserve
04 mag 08:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Adelaide Victory
— Vipers
04 mag 07:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Cumberland United
— Adelaide Cobras
04 mag 07:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Fulham United
— West Adelaide
04 mag 07:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Playford City Patriots
— West Torrens Birkalla
04 mag 07:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sturt Lions
— Salisbury United
04 mag 07:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Adelaide Victory Riserve
— Vipers Riserve
04 mag 05:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Cumberland United Riserve
— Adelaide Cobras Riserve
04 mag 05:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Playford City Patriots Riserve
— West Torrens Birkalla Riserve
04 mag 05:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Floreat Athena U-20
— Balcatta U-20
04 mag 07:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Inglewood United U-20
— Armadale U-20
04 mag 07:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Olympic Kingsway U-20
— Perth U-20
04 mag 07:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Western Knights U-20
— Bayswater City U-20
04 mag 07:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Cockburn City
— Gosnells City
04 mag 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Gwelup Croatia
— Dianella White Eagles
04 mag 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sorrento
— Rockingham City
04 mag 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Università Murdoch Melville
— Subiaco AFC
04 mag 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Cockburn City Riserve
— Gosnells City Riserve
04 mag 07:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Gwelup Croatia Riserve
— Dianella White Eagles Riserve
04 mag 07:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Mandurah City Riserve
— Joondalup United Riserve
04 mag 07:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sorrento Riserve
— Rockingham City Riserve
04 mag 07:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
UWA Nedlands Riserve
— Kingsley SC Riserve
04 mag 07:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Casuarina
— Uni Azzurri
11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Darwin Hearts
— Darwin Olympic
04 mag 10:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Nepean
— Canterbury Bankstown
12:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Northern Tigers
— Dunbar Rovers
04 mag 10:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Bankstown City Lions
— Bonnyrigg White Eagles
04 mag 11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Blacktown Spartans
— Macarthur Rams
04 mag 11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Druitt Town Rangers
— Hakoah Sydney
04 mag 11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Inter Lions
— Southern Districts Raiders
04 mag 11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Rydalmere Lions
— Dulwich Hill
04 mag 11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|