|
Newcastle Jets
— Wellington Phoenix
19 apr 11:45
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Western Sydney Wanderers
— Melbourne City
20 apr 07:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Melbourne Victory
— Brisbane Roar
20 apr 09:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Macarthur FC
— Sydney FC
20 apr 11:45
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Central Coast Mariners
— Adelaide United
21 apr 07:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Perth Glory
— Western United
21 apr 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Brisbane Roar
— Adelaide United
26 apr 11:45
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Newcastle Jets
— Central Coast Mariners
27 apr 09:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Wellington Phoenix
— Macarthur FC
27 apr 09:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Melbourne Victory
— Western Sydney Wanderers
27 apr 11:45
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sydney FC
— Perth Glory
28 apr 07:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Melbourne City
— Western United
28 apr 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Croydon Kings
— Adelaide Olympic
19 apr 12:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Modbury Jets
— Adelaide City
19 apr 12:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Para Hills Knights
— Metrostars
19 apr 12:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Campbelltown City
— Adelaide Comets
20 apr 07:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Adelaide Raiders
— FK Beograd
20 apr 09:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Adelaide United U-21
— South Adelaide Panthers
21 apr 07:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Armadale
— Perth
20 apr 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Balcatta
— Inglewood United
20 apr 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Bayswater City
— Perth Glory U-21
20 apr 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Floreat Athena
— Stirling Macedonia
20 apr 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Perth RedStar
— Fremantle City
20 apr 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Western Knights
— Olympic Kingsway
20 apr 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
New Lambton
— Weston Workers
19 apr 12:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sutherland Sharks
— Manly United
20 apr 08:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
St George Saints
— Hills United
20 apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
St George City FA
— Central Coast Mariners U-21
20 apr 11:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sydney Olympic
— Spirit
21 apr 07:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sydney United
— Marconi Stallions
21 apr 07:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Wollongong Wolves
— Sydney FC U-21
21 apr 07:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
APIA Tigers
— Rockdale Ilinden
21 apr 08:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Gold Coast Knights
— Brisbane City
19 apr 12:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Redlands United
— Lions
20 apr 10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Wolves
— Moreton City Excelsior
20 apr 10:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Peninsula Power
— Sunshine Coast Wanderers
20 apr 10:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Glenorchy Knights
— Kingborough Lions
19 apr 12:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Riverside Olympic
— Launceston United
19 apr 12:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Cooma Tigers
— Canberra
20 apr 07:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Heidelberg United
— Moreland City
19 apr 11:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Dandenong City
— South Melbourne
19 apr 11:45
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Oakleigh Cannons
— St Albans Saints
19 apr 12:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Green Gully
— Port Melbourne Sharks
20 apr 05:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Manningham United Blues
— Hume City
20 apr 07:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Altona Magic
— Melbourne Knights
20 apr 10:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Dandenong Thunder
— Avondale FC
20 apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Oakleigh Cannons U-23
— St Albans Saints U-23
19 apr 10:15
|
|||||||||||||||||||||||
|