|
Sokol Lancut
— Twarde Pierniki Torun
21 mar 14:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18456717,"marathonEventId":16718550,"teamNames":["Sokol Lancut","Twarde Pierniki Torun"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Gliwice
— Slam Stal Ostrow
21 mar 20:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18456718,"marathonEventId":16718551,"teamNames":["Gliwice","Slam Stal Ostrow"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Polonia Bytom
— Rybnik
20 mar 18:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18682420,"marathonEventId":16938587,"teamNames":["Polonia Bytom","Rybnik"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
AZS Politechnika Krakow
— Widzew Lodz
20 mar 18:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18681562,"marathonEventId":16937780,"teamNames":["AZS Politechnika Krakow","Widzew Lodz"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Enea AZS II Poznan
— Ostrovia Ostrow
20 mar 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18682418,"marathonEventId":16938585,"teamNames":["Enea AZS II Poznan","Ostrovia Ostrow"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Politechnika Gdansk
— LKS Lodz
20 mar 18:00
|
|||||||||||||||||||||||
{"treeId":18682153,"marathonEventId":16938340,"teamNames":["Politechnika Gdansk","LKS Lodz"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Sleza Breslavia II
— Lider Swarzedz
20 mar 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18681564,"marathonEventId":16937782,"teamNames":["Sleza Breslavia II","Lider Swarzedz"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Trojka Zyrardow
— Mon-Pol Plock
20 mar 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18681561,"marathonEventId":16937779,"teamNames":["Trojka Zyrardow","Mon-Pol Plock"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Uniwersytet Gdansk
— Grot Pabianice
20 mar 18:00
|
|||||||||||||||||||||||
{"treeId":18681563,"marathonEventId":16937781,"teamNames":["Uniwersytet Gdansk","Grot Pabianice"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Uniwersytet Warszawski
— Sokolow Podlaski
20 mar 18:00
|
|||||||||||||||||||||||
{"treeId":18681565,"marathonEventId":16937783,"teamNames":["Uniwersytet Warszawski","Sokolow Podlaski"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|