Pallamano
|
GOG
— Vive Kielce
27 mar 18:45
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18666347,"marathonEventId":16923183,"teamNames":["GOG","Vive Kielce"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Zagabria
— Montpellier
27 mar 20:45
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18666346,"marathonEventId":16923182,"teamNames":["Zagabria","Montpellier"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Seghedino
— Veszprem
28 mar 18:45
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18666345,"marathonEventId":16923181,"teamNames":["Seghedino","Veszprem"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Wisla Plock
— Parigi
28 mar 20:45
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18666344,"marathonEventId":16923180,"teamNames":["Wisla Plock","Parigi"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Kristiansand
— Debrecen
23 mar 18:00
|
Andata 29:28
| ||||||||||||||||
{"treeId":18503845,"marathonEventId":16764489,"teamNames":["Kristiansand","Debrecen"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Herning-Ikast
— Bietigheim
24 mar 14:00
|
Andata 27:29
| ||||||||||||||||
{"treeId":18503846,"marathonEventId":16764490,"teamNames":["Herning-Ikast","Bietigheim"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Bucarest
— Krim Mercator
24 mar 16:00
|
Andata 30:24
| ||||||||||||||||
{"treeId":18503847,"marathonEventId":16764491,"teamNames":["Bucarest","Krim Mercator"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Brest Bretagna
— Ferencvaros
24 mar 18:00
|
Andata 30:28
| ||||||||||||||||
{"treeId":18503848,"marathonEventId":16764492,"teamNames":["Brest Bretagna","Ferencvaros"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Nordsjaelland
— Skanderborg
19:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18497046,"marathonEventId":16757843,"teamNames":["Nordsjaelland","Skanderborg"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Bjerringbro-Silkeborg
— Aalborg
20:00
|
|||||||||||||||||||||||
{"treeId":18497043,"marathonEventId":16757840,"teamNames":["Bjerringbro-Silkeborg","Aalborg"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Mors-Thy
— Ringsted
20:00
|
|||||||||||||||||||||||
{"treeId":18497041,"marathonEventId":16757838,"teamNames":["Mors-Thy","Ringsted"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Skjern
— GOG
20 mar 18:30
|
|||||||||||||||||||||||
{"treeId":18497040,"marathonEventId":16757837,"teamNames":["Skjern","GOG"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Holstebro
— Fredericia
20 mar 19:00
|
|||||||||||||||||||||||
{"treeId":18497037,"marathonEventId":16757834,"teamNames":["Holstebro","Fredericia"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Lemvig-Thyboron
— Kolding
20 mar 19:30
|
|||||||||||||||||||||||
{"treeId":18497036,"marathonEventId":16757833,"teamNames":["Lemvig-Thyboron","Kolding"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Ribe-Esbjerg
— SonderjyskE
20 mar 19:30
|
|||||||||||||||||||||||
{"treeId":18497030,"marathonEventId":16757827,"teamNames":["Ribe-Esbjerg","SonderjyskE"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Hannover-Burgdorf
— Balingen-Weilstetten
21 mar 19:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18564277,"marathonEventId":16823683,"teamNames":["Hannover-Burgdorf","Balingen-Weilstetten"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Magdeburgo
— Erlangen
21 mar 19:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18564278,"marathonEventId":16823684,"teamNames":["Magdeburgo","Erlangen"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Rhein-Neckar Lowen
— Fuchse Berlin
21 mar 20:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18564279,"marathonEventId":16823685,"teamNames":["Rhein-Neckar Lowen","Fuchse Berlin"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Melsungen
— Lemgo
22 mar 20:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18564280,"marathonEventId":16823686,"teamNames":["Melsungen","Lemgo"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Kiel
— Flensburg-Handewitt
23 mar 15:40
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18564281,"marathonEventId":16823687,"teamNames":["Kiel","Flensburg-Handewitt"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Wetzlar
— Amburgo
23 mar 19:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18564282,"marathonEventId":16823688,"teamNames":["Wetzlar","Amburgo"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Lipsia
— Eisenach
24 mar 15:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18564283,"marathonEventId":16823689,"teamNames":["Lipsia","Eisenach"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Gummersbach
— 1898 Stoccarda
24 mar 16:30
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18564286,"marathonEventId":16823692,"teamNames":["Gummersbach","1898 Stoccarda"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
La Rioja
— Valladolid
23 mar 17:30
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18571451,"marathonEventId":16830700,"teamNames":["La Rioja","Valladolid"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Sinfin
— Balonman Cangas
23 mar 19:30
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18571453,"marathonEventId":16830702,"teamNames":["Sinfin","Balonman Cangas"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Balonmano Nava
— Bidasoa
23 mar 21:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18571454,"marathonEventId":16830703,"teamNames":["Balonmano Nava","Bidasoa"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Helvetia Anaitasuna
— Puerto Sagunto
24 mar 12:30
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18571455,"marathonEventId":16830704,"teamNames":["Helvetia Anaitasuna","Puerto Sagunto"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Granollers
— Huesca
24 mar 19:30
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18571456,"marathonEventId":16830705,"teamNames":["Granollers","Huesca"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Ademar Leon
— Ciudad Encantada Cuenca
24 mar 21:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18571458,"marathonEventId":16830707,"teamNames":["Ademar Leon","Ciudad Encantada Cuenca"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Puente Genil
— Torrelavega
24 mar 21:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18571457,"marathonEventId":16830706,"teamNames":["Puente Genil","Torrelavega"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Elverum
— Runar
20 mar 18:15
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18376654,"marathonEventId":16641265,"teamNames":["Elverum","Runar"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Drammen
— Bergen
21 mar 17:30
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18376685,"marathonEventId":16641287,"teamNames":["Drammen","Bergen"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Haslum
— Fjellhammer
21 mar 18:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18376684,"marathonEventId":16641293,"teamNames":["Haslum","Fjellhammer"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Naerbo
— Baekkelagets
21 mar 18:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18376655,"marathonEventId":16641274,"teamNames":["Naerbo","Baekkelagets"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Sandnes
— Arendal
21 mar 18:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18376669,"marathonEventId":16641289,"teamNames":["Sandnes","Arendal"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Kristiansand
— Halden
21 mar 18:30
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18376679,"marathonEventId":16641294,"teamNames":["Kristiansand","Halden"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Molde
— Storhamar
18:30
|
|||||||||||||||||||||||
{"treeId":18651086,"marathonEventId":16908356,"teamNames":["Molde","Storhamar"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Byasen
— Larvik
20 mar 17:30
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18651111,"marathonEventId":16908381,"teamNames":["Byasen","Larvik"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Sola
— Oppsal
20 mar 18:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18651084,"marathonEventId":16908354,"teamNames":["Sola","Oppsal"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Tertnes Bergen
— Romerike Ravens
20 mar 18:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18651110,"marathonEventId":16908380,"teamNames":["Tertnes Bergen","Romerike Ravens"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Chambery Savoie
— Pays Aix
22 mar 20:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18670950,"marathonEventId":16927597,"teamNames":["Chambery Savoie","Pays Aix"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Chartres
— Cesson
22 mar 20:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18670951,"marathonEventId":16927598,"teamNames":["Chartres","Cesson"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Dunkerque
— Saran
22 mar 20:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18670952,"marathonEventId":16927599,"teamNames":["Dunkerque","Saran"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Ivry
— Digione
22 mar 20:30
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18670953,"marathonEventId":16927600,"teamNames":["Ivry","Digione"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
USAM Nimes
— Saint-Raphael
23 mar 20:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18670954,"marathonEventId":16927601,"teamNames":["USAM Nimes","Saint-Raphael"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Creteil
— Montpellier
24 mar 16:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18670955,"marathonEventId":16927602,"teamNames":["Creteil","Montpellier"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Limoges 87
— Parigi
24 mar 17:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18670956,"marathonEventId":16927603,"teamNames":["Limoges 87","Parigi"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Nantes
— Tolosa
24 mar 19:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18670957,"marathonEventId":16927604,"teamNames":["Nantes","Tolosa"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Alingsas
— HK Malmo
20 mar 19:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18564365,"marathonEventId":16823771,"teamNames":["Alingsas","HK Malmo"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Aranas
— Amo
20 mar 19:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18564362,"marathonEventId":16823768,"teamNames":["Aranas","Amo"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Hammarby
— Savehof
20 mar 19:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18564361,"marathonEventId":16823767,"teamNames":["Hammarby","Savehof"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
HIF Karlskrona
— Lugi
20 mar 19:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18564363,"marathonEventId":16823769,"teamNames":["HIF Karlskrona","Lugi"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Kristianstad
— Eskilstuna Guif
20 mar 19:00
|
|||||||||||||||||||||||
{"treeId":18564364,"marathonEventId":16823770,"teamNames":["Kristianstad","Eskilstuna Guif"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Ystads
— Hallby
20 mar 19:00
|
|||||||||||||||||||||||
{"treeId":18564360,"marathonEventId":16823766,"teamNames":["Ystads","Hallby"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Skovde
— Onnereds
21 mar 19:00
|
|||||||||||||||||||||||
{"treeId":18564366,"marathonEventId":16823772,"teamNames":["Skovde","Onnereds"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Onnereds
— Skovde
22 mar 19:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18614972,"marathonEventId":16873172,"teamNames":["Onnereds","Skovde"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
H 65 Hoor
— Aranas
23 mar 14:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18614973,"marathonEventId":16873173,"teamNames":["H 65 Hoor","Aranas"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Skuru
— Savehof
23 mar 14:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18614974,"marathonEventId":16873174,"teamNames":["Skuru","Savehof"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Kristianstad
— Hallby
23 mar 15:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18614976,"marathonEventId":16873176,"teamNames":["Kristianstad","Hallby"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Kungalvs
— Lugi
23 mar 15:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18614978,"marathonEventId":16873178,"teamNames":["Kungalvs","Lugi"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Vasteraslrsta
— Skara
23 mar 15:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18614977,"marathonEventId":16873177,"teamNames":["Vasteraslrsta","Skara"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Hanam City
— Doosan
20 mar 10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18672101,"marathonEventId":16928709,"teamNames":["Hanam City","Doosan"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
SK Hawks
— Chungnam
20 mar 12:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18676567,"marathonEventId":16932943,"teamNames":["SK Hawks","Chungnam"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Pylaias
— Olympiacos Pireo
20 mar 15:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18675834,"marathonEventId":16932247,"teamNames":["Pylaias","Olympiacos Pireo"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
MKS Lublino
— MKS PR Gniezno
18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18652578,"marathonEventId":16909816,"teamNames":["MKS Lublino","MKS PR Gniezno"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Minaur Baia Mare
— Bucarest
17:00
|
|||||||||||||||||||||||
{"treeId":18663471,"marathonEventId":16920390,"teamNames":["Minaur Baia Mare","Bucarest"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Eon Horneo Alicante
— Balonman Cangas
12:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18663479,"marathonEventId":16920398,"teamNames":["Eon Horneo Alicante","Balonman Cangas"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Caserio Ciudad Real
— Valladolid
20:15
|
|||||||||||||||||||||||
{"treeId":18663480,"marathonEventId":16920399,"teamNames":["Caserio Ciudad Real","Valladolid"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Acanor Atletico Novas
— Cisne
20:30
|
|||||||||||||||||||||||
{"treeId":18663481,"marathonEventId":16920400,"teamNames":["Acanor Atletico Novas","Cisne"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Los Dolmenes
— Balonmano Nava
20:30
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18675574,"marathonEventId":16932019,"teamNames":["Los Dolmenes","Balonmano Nava"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Agustinos Alicante
— Guadalajara
20 mar 19:00
|
|||||||||||||||||
{"treeId":18675575,"marathonEventId":16932020,"teamNames":["Agustinos Alicante","Guadalajara"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|
|
Eivissa
— Benidorm
20 mar 20:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
{"treeId":18675577,"marathonEventId":16932021,"teamNames":["Eivissa","Benidorm"],"matchTime":{"seconds":0,"finalScore":false,"isOvertime":false},"eventInningTimes":[]} |
|