|
Campbelltown City
— Adelaide Comets
20 apr 07:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Adelaide Raiders
— FK Beograd
20 apr 09:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Adelaide United U-21
— South Adelaide Panthers
21 apr 07:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Armadale
— Perth
20 apr 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Balcatta
— Inglewood United
20 apr 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Bayswater City
— Perth Glory U-21
20 apr 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Floreat Athena
— Stirling Macedonia
20 apr 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Perth RedStar
— Fremantle City
20 apr 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Western Knights
— Olympic Kingsway
20 apr 09:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Edgeworth Eagles
— Adamstown Rosebud
20 apr 07:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Cooks Hill United
— Lake Macquarie City
20 apr 08:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Valentine Phoenix
— Newcastle Olympic
20 apr 09:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Broadmeadow Magic
— Maitland
21 apr 06:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Charlestown Azzurri
— Lambton Jaffas
21 apr 06:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sutherland Sharks
— Manly United
20 apr 08:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
St George Saints
— Hills United
20 apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
St George City FA
— Central Coast Mariners U-21
20 apr 11:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sydney Olympic
— Spirit
21 apr 07:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sydney United
— Marconi Stallions
21 apr 07:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Western Sydney Wanderers U-21
— Blacktown City
21 apr 07:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Wollongong Wolves
— Sydney FC U-21
21 apr 07:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
APIA Tigers
— Rockdale Ilinden
21 apr 08:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Redlands United
— Lions
20 apr 10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Wolves
— Moreton City Excelsior
20 apr 10:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Peninsula Power
— Sunshine Coast Wanderers
20 apr 10:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Rochedale Rovers
— Brisbane Roar U-21
21 apr 08:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Brisbane Olympic
— Gold Coast United
21 apr 08:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Devonport City Strikers
— South Hobart
20 apr 06:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Launceston City
— Clarence Zebras
20 apr 08:45
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Cooma Tigers
— Canberra
20 apr 07:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Yoogali
— Monaro Panthers
21 apr 05:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Gungahlin United
— Canberra Olympic
21 apr 07:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Green Gully
— Port Melbourne Sharks
20 apr 05:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Manningham United Blues
— Hume City
20 apr 07:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Altona Magic
— Melbourne Knights
20 apr 10:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Dandenong Thunder
— Avondale FC
20 apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|