|
McKinnon Cougars
— Shepparton Gators
20 apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Bellarine Storm
— Camberwell Dragons
20 apr 11:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Keysborough Cougars
— Pakenham Warriors
20 apr 12:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sunbury Jets
— Blackburn Vikings
20 apr 12:00
|
|||||||||||||||||
|
|
Università di Melbourne
— Western Port Steelers
20 apr 12:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Norwood Flames
— Eastern Mavericks
20 apr 08:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Central Districts Lions
— Sturt Sabres
20 apr 12:45
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
North Adelaide Rockets
— Forestville Eagles
20 apr 12:45
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
South Adelaide Panthers
— Woodville Warriors
20 apr 12:45
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
West Adelaide Bearcats
— Southern Tigers
20 apr 12:45
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Central Coast Crusaders
— Hills Hornets
20 apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Illawarra Hawks II
— Penrith Panthers
20 apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sutherland Sharks
— Maitland Mustangs
20 apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Newcastle Falcons
— Hornsby Spiders
20 apr 11:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Albury Wodonga Bandits
— Norths Bears
20 apr 11:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Canberra Gunners
— Manly Warringah Sea Eagles
20 apr 11:30
|
|||||||||||||||||
|
|
Rockhampton Rockets
— Brisbane Capitals
20 apr 11:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
South West Metro Pirates
— Gold Coast Rollers
20 apr 11:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Sunshine Coast Phoenix
— Northside Wizards
20 apr 11:30
|
|||||||||||||||||
|
|
Southern Districts Spartans
— Ipswich Force
20 apr 12:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Cairns Marlins
— North Gold Coast Seahawks
20 apr 12:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Darwin Salties
— Logan Thunder
20 apr 12:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
East Perth Eagles
— Perry Lakes Hawks
20 apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Geraldton Buccaneers
— Lakeside Lightning
20 apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Joondalup Wolves
— Mandurah Magic
20 apr 13:00
|
|||||||||||||||||
|
|
Perth Redbacks
— Kalamunda Eastern Suns
20 apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Willetton Tigers
— Warwick Senators
20 apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Goldfields Giants
— South West Slammers
20 apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Geelong Supercats
— Frankston Blues
20 apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Ballarat Miners
— Ringwood Hawks
20 apr 11:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Nunawading Spectres
— Hobart Chargers
20 apr 11:30
|
|||||||||||||||||
|
|
Dandenong Rangers
— Knox Raiders
20 apr 12:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Diamond Valley Eagles
— Sandringham Sabres
20 apr 12:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Eltham Wildcats
— Kilsyth Cobras
20 apr 12:00
|
|||||||||||||||||
|
|
Keilor Thunder
— Casey Cavaliers
20 apr 12:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Waverley Falcons
— Melbourne Tigers
20 apr 12:30
|
|||||||||||||||||||||||
|