|
Malmo
— AIK
28 Apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Varnamo
— Halmstads
28 Apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Djurgardens
— GAIS
28 Apr 15:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Hacken
— Norrkoping
28 Apr 15:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Brommapojkarna
— Goteborg
29 Apr 18:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Elfsborg
— Sirius
29 Apr 18:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Mjallby
— Kalmar
29 Apr 18:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Hammarby
— Vasteras
29 Apr 18:10
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Malmo
— Djurgardens
01 May 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Gefle
— Sandvikens
27 Apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Landskrona
— Utsiktens
27 Apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sundsvall
— Varbergs
27 Apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Orgryte
— Osters
27 Apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Helsingborgs
— Ostersunds
28 Apr 12:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Orebro
— Brage
28 Apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Trelleborgs
— Degerfors
29 Apr 18:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Angelholms
— Lunds
26 Apr 18:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Orebro Syrianska
— AFC Eskilstuna
26 Apr 18:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Torslanda
— Trollhattan
26 Apr 18:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Onsala
— Falkenbergs
27 Apr 12:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Torns
— Tvaakers
27 Apr 12:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Ariana
— Oskarshamns AIK
27 Apr 15:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
FBK Karlstad
— Karlbergs
27 Apr 15:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Hammarby Talang
— Friska Viljor
27 Apr 15:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Jonkopings Sodra
— Rosengard
27 Apr 15:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Olympic
— Norrby
27 Apr 15:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Vasalunds
— Karlstad
27 Apr 15:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
United IK Nordic
— Stocksund
27 Apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Stockholm Internazionale
— Umea
28 Apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Assyriska
— Taby
28 Apr 15:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Ljungskile
— Eskilsminne
28 Apr 15:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sollentuna
— Pitea
28 Apr 15:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Bodens
— Kiruna
26 Apr 18:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Landvetter
— Savedalens
26 Apr 18:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Saffle
— Herrestads
26 Apr 18:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Skovde
— Lidkoping
26 Apr 18:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
IK Kongahalla
— Gauthiod
26 Apr 18:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|