All Live
Live Schedule
Favourites
Livestream
Football
Cardiff City - Sunderland
Huddersfield Town - Coventry City
Hull City - Stoke City
Norwich City - Plymouth Argyle
Preston North End - Rotherham United
Queens Park Rangers - Birmingham City
Sheffield Wednesday - Swansea City
SPAL U-19 - Vicenza U-19
Brescia U-19 - Albino Leffe U-19
Cittadella U-19 - Udinese U-19
Egnatia - Kukesi
Kapaz - Qarabag
Dnepr Mogilev - Arsenal Dzyarzhynsk
Tuzla City - Sarajevo
Masitaoka - Orapa United
Arda Kardzhali - Krumovgrad
Tonnerre - Aigle Royal Moungo
Istra 1961 - Lokomotiva
Solin - Jarun
Bjelovar - Grobnican Cavle
Hrvatski Dragovoljac - Dugo Selo
Kustosija - Jadran Ploce
Opatija - Mladost Zdralovi
Banik Most-Sous - Mlada Boleslav B
Sokol Hostoun - Povltavska FA
Slovan Velvary - Teplice B
Uhersky Brod - Zlin B
Frydek-Mistek - Karvina B
Barnsley - Cambridge United
Derby County - Blackpool
Exeter City - Charlton Athletic
Fleetwood Town - Cheltenham Town
Lincoln City - Leyton Orient
Peterborough United - Carlisle United
Port Vale - Bristol Rovers
Reading - Northampton Town
Shrewsbury Town - Oxford United
Stevenage - Bolton Wanderers
Wigan Athletic - Burton Albion
Wycombe Wanderers - Portsmouth
Accrington Stanley - Morecambe
AFC Wimbledon - Harrogate Town
Barrow - Grimsby Town
Bradford City - Tranmere Rovers
Colchester United - Newport County
Crawley Town - Doncaster Rovers
Forest Green Rovers - Stockport County
Gillingham - Crewe Alexandra
Milton Keynes Dons - Walsall
Salford City - Sutton United
Swindon Town - Notts County
Wrexham - Mansfield Town
Boreham Wood - Dagenham & Redbridge
Dorking Wanderers - Bromley
Ebbsfleet United - Southend United
Gateshead - Rochdale
Hartlepool United - Halifax Town
Kidderminster Harriers - Altrincham
Maidenhead United - Aldershot Town
Oldham Athletic - AFC Fylde
Oxford City - Wealdstone
Solihull Moors - Barnet
Woking - Eastleigh
York City - Chesterfield
Alfreton Town - Rushall Olympic
Blyth Spartans - Curzon Ashton
Boston United - Peterborough Sports
Buxton - Chester
Darlington - Chorley
Farsley Celtic - Southport
Scarborough Athletic - Warrington Town
Scunthorpe United - King's Lynn Town
South Shields - Spennymoor Town
Tamworth - Bishop's Stortford
Bath City - Weymouth
Chelmsford City - Dartford
Eastbourne Borough - Maidstone United
Hampton & Richmond Borough - Tonbridge Angels
Havant & Waterlooville - Worthing
Hemel Hempstead Town - Aveley
St Albans City - Braintree Town
Welling United - Dover Athletic
Weston-super-Mare - Taunton Town
Yeovil Town - Torquay United
Cray Wanderers - Chatham Town
Folkestone Invicta - Lewes
Haringey Borough - Hastings United
Ashton United - Whitby Town
Leek Town - Stalybridge Celtic
AFC Telford United - Redditch United
Hungerford Town - Bracknell Town
Dila - Iberia 1999
Madura United - PSS Sleman
Campodarsego - Clodiense
Virtus Bolzano - Este
Pro Patria U-19 - Lecco U-19
Turris ASD U-19 - Catanzaro U-19
Dinamo Ferizaj - Suhareka
Jelgava - METTA / LU
KSZO Ostrowiec Swietokrzyski - Sokol Sieniawa
KTS-K Luzino - Notec Czarnkow
Ursus Warszawa - Zabkovia Zabki
Pacos de Ferreira - Oliveirense
Montalegre - Limianos
Gondomar U-19 - Valadares Gaia U-19
Sport Viseu Benfica U-19 - Anadia U-19
Akademiya Konopleva - Strogino Reserves
FC Sochi Reserves - Rubin Kazan Reserves
Spartak Moscow Reserves - Lokomotiv Moscow Reserves
Zenit St Petersburg Reserves - Akhmat Grozny Reserves
Radnik Surdulica - Vojvodina
Jedinstvo Ub - Metalac
Radnicki Novi Beograd - Sloboda Uzice
Puchov - Dolny Kubin
Lokomotiva Zvolen - Nove Mesto nad Vahom
Malacky - Sered
Rogaska - Bravo Publikum
Ilirija - Triglav
Jadran Dekani - Tabor Sezana
Rapitenca - Mollerussa
Falkenbergs - Trollhattan
FBK Karlstad - Taby
Kristianstads - IFK Simrishamn
Team TG - Lulea
IK Kongahalla - Motala
AGMK - Bunyodkor
Qizilqum - Lokomotiv Tashkent
Llandudno - Holywell Town
Porthmadog - Airbus UK Broughton
Baglan Dragons - Llantwit Major
Carmarthen Town - Cwmbran Celtic
Afan Lido - Abergavenny Town
Ammanford - Caerau Ely
Trefelin - Goytre United
San Lorenzo Women - Independiente Women
Koge Women - Kolding Women
Tennis
Hassan, Benjamin - Garin, Cristian
G.Escobar / A.Nedovyesov - S.Arends / M.Middelkoop
Coria, Federico - Moutet, Corentin
Gea, Arthur - Herbert, Pierre-Hugues
Varillas, Juan Pablo - Oliveira, Goncalo
Otegui, Juan Bautista - Monzon, Ignacio
Hesse, Amandine - Lodikova, Daria
K.Pavlova / M.Weckerle - E.Cascino / A.Eala
Gueymard Wayenburg, Sascha - Onclin, Gauthier
Klizan, Martin - Peliwo, Filip
Serdarusic, Nino - Serafini, Marcello
Giustino, Lorenzo - Gulin, Svyatoslav
S.Beaupain / M.Rivet - J.Chiu / D.De Jonge
L.Fomba / E.Lumsden - L.Lestir / C.Vandermeersch
Basketball
Buyukcekmece - Samsunspor
Cagdas Bodrum Spor - Galatasaray
Ventspils - Tartu Ulikool
Vimpelin Veto - Peli-Karhut
BC Nokia - Puhuttaret
Lider Swarzedz - MOSi R Bochnia
Quinta dos Lombos U-22 - CLIP
CS Universitatea Cluj-Napoca - Steaua CSM
Balikesir Buyuksehir Belediyespor - Final Genclik
ITU - Tusasspor
Volleyball
Pogradeci - Partizani
Teuta - Barleti
TTU - Rae
Kangasala - Vampula
Polkky Kuusamo - Puijo
Panathinaikos - Milon
Vilacondense - Leixoes
Yuridicheskaya Akademiya - Prometey
Handball
Frydek-Mistek - Plzen
Brno - Banik Karvina
Ice Hockey
Hermes - IPK
K-Espoo - Kettera
Tappara U-20 - TPS U-20
Koo Koo U-20 - Assat U-20
Badminton
Wang, Tzu Wei - Tanaka, Yushi
W.Boe / C.Kjaer - Z.Chen / P.Smith
Beach Volleyball
N.Diaz Amaro / J.Alayo Moliner - V.Rezende Costa Freitas / H.Benitto Frank Barbosa
P.Solberg / G.Carvalhaes - B.Fuller / B.O'Dea
Darts
Ritchie, Greg - Cole, Jarred
Floorball
Tatran Stresovice - Chodov
Jonkopings - Storvreta
Futsal
Sao Jose - Minas
Sinara - Tyumen
Rugby League
St Helens - Wigan Warriors
Table Tennis
Bobocica, Mihai - Belik, Simon
Chen, Chien-An - Martinko, Tomas
Desai, Harmeet - Mladenovic, Luka
Meng, Fanbo - Rzihauschek, Julian
Walther, Ricardo - Duda, Benedikt
Batalov, Anatoly - Khomenko, Roman
Surkin, Dmitrii - Kalinnikov, Gennadiy
Tsybulskiy, Vladimir - Vasilevskiy, Kirill