|
Celta de Vigo
— Las Palmas
13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Rayo Vallecano
— Osasuna
15:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Valencia
— Betis
17:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Girona
— Cadiz
20:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Getafe
— Real Sociedad
21 Apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Almeria
— Villarreal
21 Apr 15:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Alaves
— Atletico Madrid
21 Apr 17:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Real Madrid
— Barcelona
21 Apr 20:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sevilla
— Mallorca
22 Apr 20:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Almeria
— Getafe
26 Apr 20:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Barcelona
— Valencia
27 Apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Alaves
— Celta de Vigo
27 Apr 15:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Atletico Madrid
— Athletic Bilbao
27 Apr 17:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Real Sociedad
— Real Madrid
27 Apr 20:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Cadiz
— Mallorca
28 Apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Granada
— Osasuna
28 Apr 15:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Villarreal
— Rayo Vallecano
28 Apr 17:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Betis
— Sevilla
28 Apr 20:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Las Palmas
— Girona
29 Apr 20:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Amorebieta
— Valladolid
13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Racing Santander
— Levante
15:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Villarreal B
— Racing Ferrol
15:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Elche
— Sporting Gijon
17:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Huesca
— Zaragoza
20:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Espanyol
— Andorra
21 Apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Eibar
— Alcorcon
21 Apr 15:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Eldense
— Albacete
21 Apr 15:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Mirandes
— Burgos
21 Apr 17:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
FC Cartagena
— Real Oviedo
22 Apr 19:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Rapido de Bouzas
— Polvorin
17:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Solares-Medio Cudeyo
— Escobedo
18:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Alaves C
— Basconia
15:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Deusto
— Aurrera de Ondarroa
17:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Castellon B
— Burriana
15:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Roda
— Utiel
15:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Santa Marta
— Laguna
15:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Atletico Astorga
— Villaralbo
16:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
El Ejido
— Huetor Tajar
17:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Torre del Mar
— Malaga City
17:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Ciudad de Lucena
— Atletico Espeleno
18:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Platges de Calvia
— Ibiza Pitiusas
15:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Txantrea
— Oberena
15:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Cortes
— Avance Ezcabarte
16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Pena Balsamaiso
— Deportivo Calahorra B
15:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Azuqueca
— Villarrubia
17:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Badalona U-19
— Gava U-19
17:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Xerez U-19
— La Canada Atletico U-19
12:15
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Seneca U-19
— Sporting Atletico U-19
12:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Real Madrid U-19
— Fuenlabrada U-19
11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Rayo Majadahonda U-19
— Alcorcon U-19
15:30
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Villarreal U-19
— Patacona U-19
11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Murcia U-19
— FC Cartagena U-19
18:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Real Sociedad B
— Fuenlabrada
15:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Sabadell
— Cornella
16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Teruel
— Sestao River
17:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Deportivo de la Coruna
— Cultural Leonesa
18:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Rayo Majadahonda
— Tarazona
19:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Gimnastic de Tarragona
— Celta de Vigo B
21 Apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Algeciras
— Antequera
17:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Atletico Sanluqueno
— Recreativo
19:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Real Madrid Castilla
— Alcoyano
19:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Ceuta
— Atletico Baleares
21 Apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Ibiza
— Atletico Madrid B
21 Apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Malaga
— Murcia
21 Apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Melilla
— Merida
21 Apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Recreativo Granada
— Deportivo San Fernando
21 Apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Real Oviedo B
— Compostela
15:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Coruxo
— Deportivo Fabril
16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Cayon
— Gimnastica Torrelavega
21 Apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Rayo Cantabria
— Arandina
21 Apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Guijuelo
— Racing Villalbes
21 Apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Langreo
— Valladolid Promesas
21 Apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Pontevedra
— Ourense CF
21 Apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Marino de Luanco
— Zamora
21 Apr 17:00
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Real Aviles
— Covadonga
21 Apr 17:00
|
|||||||||||||||||||||||
|